Ti nagradni fotografi za pse bodo naredili srčni utrip

Kazalo:

Anonim

Fotografije: Kinološki klub

Kinološki klub je napovedal zmagovalce pri natečaju Dog Dogodek leta 2018. Oglejte si osupljive zmagovalne fotografije!

Večina, če ne vsi, hišni pawentji se vedno borijo s prostorom za shranjevanje na svojih telefonih, in to je predvsem posledica dejstva, da preprosto ne morejo ustaviti snapping pics svojih furballs. Jaz dobesedno imam na stotine identičnih slik mojega psa in mačk, ki spijo - vsaka napa je res fotografija.

Toda, ko si pro, te nešteto fotografij končajo v enem popolnoma ujetem trenutku (kar se vedno ne zgodi z nami, ki uživajo v telefonu amaterji). Nagradni sklad Kennel Club Dog Photographer of the Year je izbral najboljše od najboljših, med skoraj 10.000 vstopnicami v 70 različnih državah. Tukaj so osupljive, čudovite in gibljive fotografije, ki so osvojile nekaj desetih kategorij tekmovanja.

Image
Image

Skupni zmagovalec, pa tudi prvak v Stari je bil čudovit portret starega Velikega Dane Noa z naslovom "Gospe skrivnostnega gozda". Atmosferski in magični videz je posnel nizozemska fotografinja Monica van der Maden.

V kategoriji Portret je bil zmagovalec fotografija čudovitih črnih laboratorij na področju ognjene jesenske liste Carol Durrant iz Združenega kraljestva.
Image
Image

Eden od mojih favoritov je zagotovo fotografija Trailija Kidda, ki je bil kavalir in retriver, po tem, ko se zdi, da je naporen dan, ki je zmagal na Psi pri delu kategorijo. Samo poglej te lepe obraze!

Image
Image

Izraelski fotograf Elinor Roizman je prejel prvo mesto v kategoriji Psi pri igri za njeno srce se topi pic Lili Pomorjanije, ki poskuša ugrizniti mehurček. Resno, fantje. Ne more dobiti nobenega skuterja od tega!

Image
Image

16-letna madžarska fotografinja Tamara Kedves je posnela sliko svoje čudovite črede mejnih kolišč, ki se je ohladila na sončen dan in osvojila prvo mesto vLjubim pse, ker … kategorijo.

Image
Image

Čeprav so bile vse slike, ki so naredile odrezek, absolutno čudovite, je tista, ki je zame zadela akord, fotografija, ki je osvojila Reševalni psi kategorijo. Fotografija, ki je bila lepo imenovana "Najdeno My Way Home"Je posnel ameriški fotograf, Sonya Kolb.

Poskrbite, da obiščete spletno stran Kennel Club za več zmagovalnih slik ali, če imate srečo, da ste v Londonu od julija do oktobra, razstavo vseh treh zgornjih vnosov v vsaki kategoriji