Logo sl.pulchritudestyle.com

Ko je to Cats Vs. Psi na nogometnem igrišču, vsi zmagamo

Anonim

Ni skrivnost, da psi radi lovijo kroglice. Enako bi lahko rekli tudi o mačkah, kot spodaj prikazuje GIF. (Tukaj ni nobenega mnenja, mačka, to je varen prostor.)

kredit: GIPHY

Športni svet se je spominjal na to dejstvo prejšnji teden, ko je igriv lukenj - in potem skeptični AF gato - prišel na igrišče na tekmi med Pachuca in Chiapasom, dve ekipi v ligi MX, najvišja nogometna liga v Mehiki.

Utripajoče trdne oblike in tehnike se je dogg po 67. minutah prečkal na terenu in se na kratko ustavil, da je z ekipo Chiapas zbral hišne ljubljenčke od trenerjev.

kredit: Telemundo Deportes

Če ne najdejo niti piškotov niti kosti, se neokrnjeni psiber nato odpre v iskanju (bolj dober) zelenih pašnikov - samo, da jih obišče varnostno osebje stadiona.

Medtem ko se je njegova nasprotna vrsta ne nadvladala, je bil med kosmičevjem z dvema barvnima vratarjema postavljen tik pred dvajsetimi minutami. Za razliko od njegovega kužnega kolega mačka ni imela nobenega interesa, da bi se dotaknila - preprosto je želela natančneje pogledati akcijo.

Podobno kot število zadetkov, ki jih je Pachuca izrekel, ki so zmagali na tekmi 1-0, so bili dani vsi effi, dokler se sodnik ni približal, in blazinca je pobegnila.

Vgrajeni spodaj: vse igre in hijinks. Skoči naprej do oznake 1:04 za doggy dash in 3:50 za smrekovanje mouserja (žal, ne žal). Tudi če ne govorite španščino, barvni komentar daje elementu praznične zanosnosti do celotne stvari.